Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN14181:2015 Emisii de la surse fixe. Asigurarea calităţii sistemelor automate de măsurare Limba romana 1 bucata 204.89 ron fara TVA 2. SR EN15259:2008 Calitatea aerului. Măsurarea emisiilor surselor fixe. Cerinţe referitoare la secţiuni şi amplasamente de măsurare, precum şi la obiectivul, planul şi raportul de măsurare Limba romana 1 bucata 174.60 ron fara TVA 3. SR EN 15267-2:2009 Calitatea aerului. Certificarea sistemelor automate de măsurare. Partea 2: Evaluarea iniţială a sistemului de management al calităţii al producătorului SAM şi supravegherea post certificare a procesului de producţie Limba romana 1 bucata 83.70 ron fara TVA 4. SR EN 15267-3:2008 Calitatea aerului. Certificarea sistemelor automate de măsurare. Partea 3: Criterii de performanţă şi proceduri de încercare pentru sistemele automate de măsurare pentru monitorizarea emisiilor de la surse fixe Limba romana 1 bucata 159.45 ron fara TVA 5. SR EN 15267-1:2009 Calitatea aerului. Certificarea sistemelor automate de măsurare. Partea 1: Principii generale Limba romana 1 bucata 83.70 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020,
- Număr anunț
- DA26779132
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 706,34 RON
- Valoare atribuită
- 706,34 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.