Atribuită
Cumpărare directă
PP55.1 - Tavi de cantarire ROTH Rotilabo cu maner, 20 ml, 100 buc Tavi de cantarire prevazute cu maner, realizate din aluminiu, grosimea materialului 0.11 mm Tavi de cantarire realizate din aluminiu, prevazute cu maner, fara urme de reziuuri de uleiuri, pot fi suprapuse Ideale pentru o varietate de aplicatii ce necesita tavi de cantarire, sau depozitarea obiectelor mici Peretii tavilor sunt densi, oferind un plus de rezistenta si stabilitate Manerul se poate eticheta pentru evidentiere Producator ROTH Volum 20 ml Material Aluminiu Inaltime 13 mm Diametru (Ø) 43 mm Cantitate 100 bucati Cod produs PP55.1
- Număr anunț
- DA26780117
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 39221160-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,98 RON
- Valoare atribuită
- 110,98 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.