Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Mijloace de mobilitate terestră - Autoturism M1 în cadrul proiectului „Safer climate within the Romanian-Serbian border area”
- Număr anunț
- CN1093342
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223.140,48 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171618
- Termen limită
- 13.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 396320-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272804
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 223.140,48 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 223.140,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.