Atribuită Cumpărare directă

1 HYDROXOCOBALAMIN, EUROPEAN PHARMACOPOEIA 1 * 1 items Supplier: Sigma-Aldrich SIALH1428000 10mg Sigma Aldrich 884.95. Livrare 5 sapt. Beneficiar: Chimie dr Tosa Lehene M - 84 Marian

Număr anunț
DA26793734
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884,95 RON
Valoare atribuită
884,95 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884,95 RON

din 884,95 RON estimat