Atribuită
Cumpărare directă
1.Peptone salt solution, 500g 2.Plate count agar, 500g 3.Tryptone soya yeast extract agar ( TSA ), 500g 4.Glycerol 99% extra pure , 1l conform oferta din data de 10.11.2020, produse insotite la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE
- Număr anunț
- DA26802616
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,35 RON
- Valoare atribuită
- 496,35 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.