Atribuită Cumpărare directă

VESTA MULTIFUNCTIONALA POLITIA MILITARA conform ADV1181309

Număr anunț
DA26786387
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
35000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.660 RON
Valoare atribuită
65.660 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.660 RON

din 65.660 RON estimat