Atribuită
Cumpărare directă
10 buc disc 125*1.6*3.36lei, 2 b uc disc 125 diamantat*21.01lei, 25 saci star flex 255*63.03lei, 1 buc flex 230*323.53lei, 1 buc disc diamantat 230*40.34lei, 2 buc intrerupatoer cap scara*9.25lei, 2 buc fasug*1.68lei, 1 buc siguranta bipolara 25a*24.37lei, 1 buc tablou electric 2p*8.40lei, 1 buc stecger*5.04lei, 10 buc cleme wago*2.10lei, 10 buc clema cablu*0.17lei, 20 buc horsurub 3.5*16*0.04lei, 100 myf 2.5 g-v*0.80lei, 10 buc bec led*10.08lei, 12 buc detartrant*3.36lei, 1 buc flex 125*155.46lei, 1 buc lacat yale ext*31.93lei, 2 buc perii sarma schuller*18.49lei, 1 buc pompa ferro*222.69lei, 1 buc foarfeca ppr *54.62lei, 1 buc mufa ppr 20*0.34lei, 1 buc roata roaba spuma*58.82lei
- Număr anunț
- DA26772621
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI 28521106)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.880,31 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.