Atribuită
Cumpărare directă
HY56.1 - pH-metru de laborator ROTH FiveEasy F20-meter, 0 - 14 pH - 1 buc - 2092.44 RON C899.1 - pH single-rod measuring cell ScienceLine N 6000, N 6000 BNC - 1 buc - 1622.46 RON Y734.1 - Accessories Temperature gauge For Mettler Toledo pH meters - 1 buc - 443.41 RON
- Număr anunț
- DA26783707
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.158,31 RON
- Valoare atribuită
- 4.158,31 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.