Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Batranul din luna ( Grace Lin ) Cod: 9786067887686 - Arthur - A0D4 1 BUC 26.4952 26.5 5% 1.32 27.82 2 Fundamente ale sociologiei educatiei - Ana Maria Petrescu Cod: 7860653725599 - Cetatea de Scaun - A0I4 1 BUC 25.7143 25.71 5% 1.29 27 3 Spatiul sacru masurat. O istorie a transconceptelor in antropologia culturala europeana - Adriana Claudia Citeia Vasile Cacioianu Cod: 9786065374225 - Cetatea de Scaun - A0I4 1 BUC 34.2857 34.29 5% 1.71 36 4 Intelegerea vietii - Alfred Adler. Traducere de Raluca Hurduc Cod: 9789737077585 - Trei - A10B5 1 BUC 28.3333 28.33 5% 1.42 29.75 5 Taraundevinerierajoi - Octav Pancu-Iasi Cod: 9786069770030 - ASCR - A10C1 1 BUC 41.1429 41.14 5% 2.06 43.2 6 Podul de Lut - Markus Zusak Cod: 9786060062066 - Rao - A10C2 1 BUC 35 35 5% 1.75 36.75 7 Val si Cetatea Su?etelor - Ana Alfianu Cod: 9789735057015 - Humanitas - A10C2 2 BUC 26.7143 53.43 5% 2.67 56.1 8 Fat-Frumos cand era mic - Octav Pancu-Iasi Cod: 9786068391236 - Agora - A10H2 2 BUC 12.5714 25.14 5% 1.26 26.4 9 Flautul fermecat Cod: 9786060060536 - Rao - A2B4 1 BUC 32.6667 32.67 5% 1.63 34.3 10 Dezvoltarea inteligentei emotionale a copiilor. Tehnici de a cultiva puterea launtrica a copiilor - Linda Lantieri Cod: 9786065886650 - Curtea Veche - A2B4 1 BUC 26.6667 26.67 5% 1.33 28 11 Istoria lui Razvan- Horia Corches Cod: 9786068620053 - Arthur - A2C4 1 BUC 27.6571 27.66 5% 1.38 29.04 12 A murit Luchi - Otilia Cazimir Cod: 9789734673
- Număr anunț
- DA26782083
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.145,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.145,12 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.