Atribuită Cumpărare directă

Reincarcat CARTUS TONER CF226X - 1 buc, Reincarcat cartus toner X3117/3122/3124/3125 -1 buc, Reincarcare cartus toner Q2612A- 3 buc

Număr anunț
DA26799553
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (PRIMARIA VIISOARA MURES) (CUI 5902705)
Furnizor / câștigător
PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,84 RON
Valoare atribuită
415,84 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,84 RON

din 415,84 RON estimat