Atribuită Cumpărare directă

COPERTI ARHIVA MUCAVA, CONFECTIONATE DIN MUCAVA DE 1.5MM, COTOR DIFERITE DIMENSIUNI, CONTIN SNUR PENTRU LEGAREA COPERTII. PERSONALIZATE TIP MAI, CASERATE PE AMBELE FETE.

Număr anunț
DA26784948
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI 7607361)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat