Atribuită Cumpărare directă

084.02.001 - Pipete Pasteur ISOLAB, nesterile, 3 mL, 500 buc/1 pk - 1 pk - 47.68 RON 094.07.008 - Filtre seringa sterile ISOLAB din PES, dimensiune pori 0.22 μm, 50 buc/1 pk - 1 pk - 113.04 RON - 2 pk - 226.08 RON 025.01.010 - Pahare Berzelius ISOLAB, 10 mL, forma joasa, 10 buc/1 pk - 1 pk - 36.25 RON 048.08.130 - Penseta chirurgicala curbata ISOLAB, 130 mm -1 buc - 12.34 RON - 2 buc - 24.68 RON 048.01.130 - Penseta dreapta ISOLAB de uz general, 130 mm - 1 buc - 10.37 RON - 2 buc - 20.74 RON 071.02.003 - Perie de curatare ISOLAB pentru sticle, 110*50 mm - 1 buc - 8.96 RON - 2 buc - 17.92 RON 037.05.005 - Tavi de cantarire ISOLAB nesterile, albe, 5 mL, 100 buc/1 pk - 1 pk - 8.61 RON - 5 pk - 43.05 RON 079.03.006B - Tube rack,foldable,P.P,21&12 holes, for 15 & 50 mL tubes - blue - 1 buc - 20.19 RON - 2 buc - 40.38 RON 081.02.061 - Vase Petri aseptice ISOLAB, 60*15 mm, 500 buc/1 pk - 1 pk - 181.56 RON 047.07.130 - Spatula dubla ISOLAB din otel inoxidabil, L 130 mm - 1 buc - 6.29 RON - 5 buc - 31.45 RON 094.05.008 - Filtre seringa sterile ISOLAB din PES, dimensiune pori 0.45 μm, 50 buc/1 pk -1 pk - 113.04 RON

Număr anunț
DA26785170
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,83 RON
Valoare atribuită
782,83 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,83 RON

din 782,83 RON estimat