Atribuită Cumpărare directă

1/ PANOU XPS 20 MM COLOR - 2 bax x 117.65 lei 2 / ADZ TERMO UNIVERSAL 25 KG - 4 buc x 19.33 lei 3 / SIFON LAVOAR 40 SITA OTEL 3 LEG MS A41P ALC - 1 buc x 16.81 lei 4 / BATERIE CABINA DUS EC-10 - 2 buc x 63.03 lei 5 / ACE COLOR 1L - 2 buc x 13.87 lei 6 / SACI MENAJ 120L/10BUC - 2 buc x 5.04 lei 7 / EVA-MODUL INTRERUPATOR +PRIZA CU CAPAC - 1 buc x 17.65 lei 8 / BEC LED VTAC SAMSUNG A60 E27 11W LUMINA RECE - 2 buc x 10.08 lei 9 / CUTIT PT TAIAT VATA MINERALA 415MM - 1 buc x 16.81 lei 10 / DETERGENT ASEVI 1L - 2 buc x 12.18 lei 11 / MISAVAN DETARTRANT 1L PARFUMAT - 2 buc x 6.72 lei 12 / BALSAM MISAVAN PEARLS 2L - 2 buc x 18.49 lei 13 / MISAVAN PARCHET 1L - 1 buc x 6.72 lei 14 / MISAVAN PARDOSELI 1L ROSA - 1 buc x 8.82 lei 15 / MISAVAN GEL CU CLOR 4IN1 1L - 2 buc x 9.24 lei 16 / MISAVAN CLOR 1L AUTOMAT - 2 buc x 4.62 lei 17 / ZAVOR ROTUND CU PIEDICA. - 4 buc x 4.62 lei 18 / GREBLA PT FRUNZE 22 DINTI - 2 buc x 12.61 lei 19 / COADA GREBLA 1300MM LT35917 - 2 buc x 6.72 lei 1/ ROBINET BILA KPE CU ROZETA 25X25 - 1 buc x 19.33 lei 2 / ROBINET BILA KPE 20X20 - 1 buc x 18.49 lei 3 / POXIPOL 10 MIN MET 21G/14ML GRI - 1 buc x 10.08 lei 4 / BURGHIU METAL 14MM HSS - 1 buc x 37.82 lei 5 / COADA TARNACOP 1050MM LT35910 - 1 buc x 9.24 lei 6 / FOLIE PROTECTIE 4X5M 280G - 4 buc x 4.20 lei 1/ CHEI COMBINATE 22MM - 1 buc x 17.65 lei 2 / CHEIE FIXA 24-27 - 1 buc x 12.61 lei 3 / SURUB CAP HEXAGON 16X80 - 5 buc x 4.20 lei 4 / SURUB CAP HEXAGON 16X50 - 5 buc x 2.52 lei 5 / CHINGA PT BAGAJ 10M 50MM - 1

Număr anunț
DA26786552
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,22 RON
Valoare atribuită
954,22 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,22 RON

din 954,22 RON estimat