Atribuită Cumpărare directă

OFERTA NR ANUNT: ADV1182669 1. NOKIAN WR SUV 4 - 215/65 R16 98H - 1BUC = 400 LEI 4 BUC = 1600 LEI 2. MATADOR MPS 530 SIBIR SNOW VAN 205/65 R16C 107/105T 1 BUC = 390 LEI 4 BUC = 1560 LEI 3. SEMPERIT RUNNER F2 DIRECTIE 245/70 R17.5 136/134 M 1 BUC = 970 LEI 2 BUC = 1940 LEI 4. CONTINENTAL VANCO FOR SEASON 2 235/65 R16C 115/113R 1 BUC = 665 LEI 4 BUC = 2660 LEI 5 MATADOR MPS 400 VARIANT ALL SEASON 2 215/65 R16C 106/104T 1 BUC = 385 LEI 4 BUC = 1540 LEI La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificat de conformitate; - certificat de garantie. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului. Montajul si echilibratul este inclus in pret si se vor efectua la service-ul autorizat RAR, Nurvil Tuning, de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr. 32, Ramnicu Valcea.

Număr anunț
DA26793824
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare atribuită
9.300 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300 RON

din 9.300 RON estimat