Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant universal multisuprafete Sanytol 500 ml- 20 de bucati.

Număr anunț
DA26773542
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,80 RON
Valoare atribuită
285,80 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,80 RON

din 285,80 RON estimat