Atribuită
Cumpărare directă
Pachet retea date Cablu date cat 6 720 1,81 1303,2 Prize RJ45 duble aplicate FTP cat 6 12 34,8 417,6 Patch cord ftp cat 6 - 0.5 metri (conctare AP) 24 8,4 201,6 Patch cord ftp cat 6 - 1 metri (conectari porturi rack) 24 18 432 Patch panel 24 porturi echipat cu module 1 240 240 Manopera 1 2594,4 2594,4 Cheltuieli indirecte 1 207,54 207,54 0 0 5396,34
- Număr anunț
- DA26774126
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC"Aurel Vlaicu (CUI 5227951)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
- Cod CPV
- 72212900-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.396,11 RON
- Valoare atribuită
- 5.396,11 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.