Atribuită
Cumpărare directă
6 Eppendorf Research® plus (EU-IVD), single-channel, variable, incl. epT.I.P.S.® Box, 2 – 20 µL, light gray buc 3120000097 Eppendorf 1161.86 7 Eppendorf Research® plus (EU-IVD), single-channel, variable, incl. epT.I.P.S.® Box, 20 – 200 µL, yellow buc 3120000054 Eppendorf 1161.86 8 Eppendorf Research® plus (EU-IVD), single-channel, variable, incl. epT.I.P.S.® Box, 100 – 1,000 µL, blue buc 3120000062 Eppendorf 1161.86. Livrare 5 sapt. Beneficiar Biologie intreg Benche Bogdan D - 80 Marian
- Număr anunț
- DA26791196
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.485,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.485,58 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.