Atribuită Cumpărare directă

Pachet Consumabile de laborator - ROBICADE- Proiect CNFIS-FDl -2020-0523’, conform oferta nr 3268/06.11.2020: 1. Kit ELISA IFABP/FABP2 (Intestinal Fatty Acid Binding Protein), cod EH3251, 1 kit - 1,944.00 lei 2. Kit ELISA Zonulin, cod MBS3802140, 1 kit - 3,256.20 lei 3. Kit ELISA LBP (Lipopolysaccharide- binding protein), cod EH1560, 1 kit - 1,944.00 lei 4. 1000 μL TIPS, cod NEXC18090426, 1 cutie - 847.70 lei 5. 200 μL TIPS, cod NEXC18090326, 1 cutie - 782.50 lei 6. SAMPLE CUPS 3 ml, cod ADP3140000022, 2 pungi - 111.24 lei 7. DILUTION RACKS 8x12, cod NEXC1805181R, 1 cutie - 600.70 lei 8. PP NATURAL CAP VIAL 20-60ML, cod 93749026, 40 buc - 16.00 lei 9. HPDE VIAL 20 ML NATURAL, cod 93560027, 20 buc - 35.60 lei 10. HPDE VIAL 60 ML NATURAL, cod 93560052, 20 buc - 45.40 lei 11. HPDE VIAL 5 ML NATURAL, cod 93560053, 20 buc - 19.80 lei 12. RED CAP HPDE VIAL 5ML, cod 93749018, 20 buc - 6.00 lei

Număr anunț
DA26793233
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.609,14 RON
Valoare atribuită
9.609,14 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.609,14 RON

din 9.609,14 RON estimat