Atribuită Cumpărare directă

Cititor de microplaci BMR-100 = 1 bucata; Spălător pentru microplăci IW-8 = 1 bucata; Software-ul pentru cititorul de microplaci BMR-100 = 1 bucata

Număr anunț
DA26793778
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.600 RON
Valoare atribuită
26.600 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.600 RON

din 26.600 RON estimat