Atribuită
Cumpărare directă
Diverse imprimate compus din ROLL-UP ( ROLL-UP , DIMENSIUNE 2X0,85 M, CU PROFIL ALUMINIU, MECANISM RULARE AUTOMATA A PRINTULUI, PRINT POLICROMIE REZOLUTIE FOTO, GEANTA TRANSPORT) si BANNER (BANNER CU FANTE VANT SI GAURI DE PRINDERE; REALIZARE SI MONTAJ).
- Număr anunț
- DA26786138
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA SHIK & STEFAN SRL (CUI 14821570)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.