Atribuită
Cumpărare directă
PIX METAL CU MECANISM CORP ALB 10 AGENDA A5 HERLITZ 2021 3 AGENDA DATATA A5 -272 PAGINI 3 Creion corector MILAN 1 Creion Corector BIC 4 Hartie copiator TRAFIC A4 50 Set DACO stilou/pix 201 1 Pix PENSAN TRIBALL 110 Ordin de deplasare (delegatie) 1 Foaie de parcurs neinseriata-autovehicole 2 Folie protectie 50 microni 400 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 20 Plic silicon C6 100 Plic C5 silicon 100 Rigla 30cm 30 Agrafe birou nr 2-28mm AR 10 Dosar plastic TAFF 50 Hartie copiator TRAFIC A4 50
- Număr anunț
- DA26792904
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.131,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.131,95 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.