Atribuită Cumpărare directă

- Descriere: Hard disk Seagate IronWolf Pro 10TB SATA-III 7200RPM 256MB Specificatii: General SeriaIronWolf Pro InterfataSATA-III Capacitate10 TB Buffer256 MB Viteza7200 RPM Form factor3.5 inch Recomandat NASDa - 1 bucata Network Attached Storage Synology Rackstation RS2418+ Specificatii: Stocare HDD inclusNu Numar unitati de stocare suportate12 x 3.5 or 2.5" SATA SSD/HDD" Compatibilitate HDD baySATA-III Tip HDD suportat3.5 inch, 2.5 inch, SSD Bay-uri HDDHot Swappable Suport RAID JBODDa RAID 0Da RAID 1Da RAID 5Da RAID 6Da RAID 10Da Hardware Model CPUIntel Atom C3538 quad-core Frecventa CPU2,1 GHz Memorie RAM1x 4 GB DDR4_x000D_ Expandabila pana la 64 GB Interfata LAN4x RJ-45 Viteza transfer10/100/1000 Mbps Conectori2x USB 3.0_x000D_ 1x Expansion port Camere IP suportate40 Licente supraveghere incluse2 Ventilator4x 80 mm Dimensiuni664 X 430.5 X 88 mm Greutate13.22 kg Alimentare100 - 240 V Montare Rack2U Compatibil RackDa

Număr anunț
DA26798496
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30234500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.589,79 RON
Valoare atribuită
23.589,79 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.589,79 RON

din 23.589,79 RON estimat