Atribuită Cumpărare directă

alimentare panou afisaj, display LED IPS, 900W, 220V IN; 12V, 5V, 3,5V OUT cu cablu de alimentare Placa logica pentru panou afisaj, display LED IPS, 21", 22", 31,5", rezolutii suportate HD, UHD, 4K, contine cabluri si conectica

Număr anunț
DA26781003
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
CARO NETWORK SRL (CUI 17072761)
Cod CPV
32350000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat