Atribuită Cumpărare directă

1 × Dispenser alb prosoape hartie V Meco K4 6 × Gel igienizant pentru maini 70% alcool Gerocossen 5litri 13 × Igienol dezinfectant universal 4L

Număr anunț
DA26786633
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAULESTI (CUI 29241180)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.668 RON
Valoare atribuită
1.668 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.668 RON

din 1.668 RON estimat