Atribuită Cumpărare directă

Achizitie motorina standard vrac pentru incalzit la CIA Sfanta Maria Golesti

Număr anunț
DA34851425
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI 1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.250 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
17.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.250 RON