Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curățenie: clor lichid - 100 buc x flacon 1 L, hârtie igienică - 10 baxuri x 40 role/bax, prosop hîrtie pliat - 10 baxuri x 200 buc/set, soluție curățat geamuri - 20 buc x flacon 500 ml, mop de bumbac cu coadă de lemn - 20 buc., lavetă praf - 10 seturi x 3 buc./set, săpun licihd - 25 buc. x bidon 5 litri, soluție curățat covoare - 5 buc. x flacon 500 ml, odorizant wc - 20 buc x 55 gr./flacon, prosop hârtie - rolă mare - 10 buc. x 100 m/rola, saci menajeri - 35 litri - 100 buc. x rola/50 saci, spray mobilier - 10 buc. x flacon 500 ml.
- Număr anunț
- DA26745979
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.950,20 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.