Atribuită Cumpărare directă

UAT Orasul Pucioasa doreste achizitia urmatoarelor produse de protocol: apa plata, apa minerala, coca cola/fanta, cafea, ness, alune, fistic, prajitura Alka, saratele, Santal, fructe-portocale, struguri, banane, nectarine, fursecuri, suc Tymbark.

Număr anunț
DA26742351
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
CARTAXO MAGIC SRL (CUI 15251345)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.243,17 RON
Valoare atribuită
3.243,17 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.243,17 RON

din 3.243,17 RON estimat