Atribuită
Cumpărare directă
Morcovi kg 40 2,02 80,8 Rosii kg 40 5,32 212,8 Ceapa kg 45 1,83 82,35 Cartofi kg 200 0,92 184 Telina kg 15 2,66 39,9 Castraveti folie kg 5 6,7 33,5 Ardei galben kg 15 3,67 55,05 Ardei kapia kg 5 6,06 30,3 Gogosari kg 5 4,59 22,95 Varza alba kg 300 1,28 384 Prume kg 10 4,5 45 Hrean kg 5 13,76 68,8 Mere kg 20 2,48 49,6 Struguri Italia kg 6 6,24 37,44 Usturoi kg 10 11,19 111,9 Lamai kg 5 4,77 23,85 Clementine kg 10 5,14 51,4 Mandarine kg 10 3,94 39,4 Portocale kg 5 6,42 32,1 Banane kg 50 3,42 171 TOTAL 1756,14
- Număr anunț
- DA26739647
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
- Cod CPV
- 03221000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.756,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.756,14 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.