Atribuită
Cumpărare directă
TONER CRG 737/CF283X=50 RON/BUC=2 BUC;TONER HP M 130A 217A =60RON/BUC=10 BUC;TONER CF 283A=50RON/BUC=20 BUC;TONER 285A=50RON/BUC=10 BUC;TONER XEROX 3215/3225=70RON/BUC=5 BUC;5) TONER XEROX 3315=80RON/BUC=3BC;6) TONER HP Q2612A=50RO/BC=15 BC;7) TONER XEROX 3315=80RON/BC=3 BC;8) TONER CANON CRG057 MF 443DW=90RON/BC=2 BC;9) TONER HP 530A =60 RON/BC=4BC;10) TONER PANTUM M6559=185RON=1BC;11) TONER XEROX 3210/3220=90 RON/BC=4BC;12) TONER HP 505A=90RON/BC=5BUC;13) TONER HP CF230A HP M227=90RON/BC=3BUC;14) TONER HP CF259/CRG 057 =90RON/BC=4BUC;15) UNITATE CILINDRU WORKCENTRE 3225=90 RON/BC=2BC
- Număr anunț
- DA26739466
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- IT&CONT GROUP SRL (CUI 25578779)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.715 RON
- Valoare atribuită
- 5.715 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.