Atribuită Cumpărare directă

Furnizare: țeavă rectangulară 50x30x2 mm = 12 m; țeavă rectangulară 15x15x2 mm = 24 m; zăvor ușă = 2 buc. Produsele vor fi însoțite de factura fiscală. În cazul în care Furnizorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comandă, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din obligația nerealizată din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligațiile de plată în termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA26740681
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI 2649285)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,44 RON
Valoare atribuită
208,44 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,44 RON

din 208,44 RON estimat