Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL MEDICINAL 500 ML (AMED) 5,000 * 5,1000 = 25,50 MANUSI MENAJ CAUCIUC GROASE L (MML) 5,000 * 2,2000 = 11,00 PRONTO CLASIC SPRAY 300ML TUB (PRO300C) 1,000 * 11,5000 = 11,50 FOLIE ALUMINIU IN TIPLA 30CM X 10M (FA10) 10,000 * 2,3000 = 23,00 BURETI CU CANELURA 3BUC/SET (BC3) 8,000 * 0,9800 = 7,84 SERVETELE UMEDE DEZINFECTANTE 60 BUC 10,000 * 6,7200 = 67,20 SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA (SM355) 20,000 * 2,1300 = 42,60 PROSOP 50X90 DIV CULORI (P50X90) 4,000 * 9,2000 = 36,80 IGIENOL DEZIFECTANT 750ML (IG DEZ) 6,000 * 15,3000 = 91,80 SET MATURA + FARAS COADA LUNGA 1,000 * 16,5000 = 16,50 PRONTO LEMN CURAT 750ML (PRO750) 1,000 * 10,8000 = 10,80 LAVETA MICROFIBRA 30X40 4BUC/SET SONIC CLEAN 1,000 * 7,2800 = 7,28 PROSOP 2STR 150M SUPREM (SPR150) 10,000 * 7,6200 = 76,20 AVALINO SAPUN LICHID 0.5L (AVASAP0.5) 10,000 * 3,2000 = 32,00 MANUSI NITRIL NEGRE 100BUC/CUT S (MLNS) 1,000 * 54,0000 = 54,00 . . Total 514,02
- Număr anunț
- DA26740614
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI 1869096)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514,02 RON
- Valoare atribuită
- 514,02 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.