Atribuită
Cumpărare directă
Pentru intocmirea strategiei de dezvolatare locala a unei unitati teritoariale se vor efectua urmatoarele activitati: A)Elaborarea bazelor de date, colectarea si prelucrarea datelor de la institutii locale. B.) Intervievarea reprezentantilor institutiilor locale (grupuri de producatori, consiliul local, biserica locala, antreprenori, cadre didactice, medici, ONG-uri etc., minim 15-20 persoane). C.) Organizarea a 4 întâlniri, tip focus grup, cu urmatoarele grupuri tinta: antreprenori, grupuri de producatori, Asociatii, ONG-uri, institutii culturale si de educatie, tineret. D.) Organizarea atelierului de lucru pentru formularea viziunii de viitor, respectiv identificarea si prioritizarea proiectelor de dezvoltare. E.) Elaborarea portofoliului de proiecte pe perioada 2021 - 2027. Portofoliul de proiecte va cuprinde descrierea succinta a ideilor de proiect, activitati, termenul de realizare, sursa de finantare, etc. F.) Identificarea surselor de finantare, centralizarea datelor si definitivarea Strategiei de Dezvoltare Locala
- Număr anunț
- DA26769573
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.