Atribuită Cumpărare directă

Hard disk storage Seagate 3.5" 10TB,7.2K RPM, SAS 12Gb/s.

Număr anunț
DA26735534
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
STARNET CONSULTING SRL (CUI 10206661)
Cod CPV
30230000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.572 RON
Valoare atribuită
3.572 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.572 RON

din 3.572 RON estimat