Atribuită Cumpărare directă

Cleste pentru sigilii cu plumb .Clestele este din otel turnat ,prelucrat mecanic.Include 2 pastile pansoanat cu inscriptia MS si numerele 31-40

Număr anunț
DA26738740
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare atribuită
1.840 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON

din 1.840 RON estimat