Atribuită Cumpărare directă

10 6000061 SINA APLICATA ZINCATA FI 20 L=3M BUC 6,00 141,00 710,92 135,08 20 6008629 ROLA INCAST ZN PROFIL R 1RUL FI80 200KG BUC 7,00 61,12 359,53 68,31

Număr anunț
DA26738672
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070,45 RON
Valoare atribuită
1.070,45 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070,45 RON

din 1.070,45 RON estimat