Atribuită
Cumpărare directă
UltraBook ASUS ZenBook Pro Duo 15 UX581LV 15.6 UHD 4H IPS OLED (3840X2160) 400 nits, Glare (lucios), 178g wide-view technology TOUCH, Intel Core i7-10750H (12M Cache, up to 5 GHz, 6 CORE), video dedicat NVIDIA GeForce RTX 2060-6GB GDDR6, RAM 16GB DDR4 2666MHz (onboard), fara optiune de upgrade, SSD 1TB NVME PCIEG3x2, NO ODD, microSD card reader, Stereo speakers, Built-in array microphone, SonicMaster, Harman kardon, HD IR Camera, FARA RETEA LAN, WLAN 802.11ax (2x2) Dual band (Gig+ WiFi 6), Bluetooth 5.0; Porturi: 2x USB 3.2 Type A Gen2 / 1x USB 3.1-Type C Gen2 with Thunderbolt 3 power delivery / 1x HDMI / 1x Headphone- out and Audio-in Combo Jack; Adaptor 230W, Baterie fixa 8 celule Li-Ion 71WHr; Tastatura Chiclet iluminata; ScreenPad Plus, Precision touchpad technology supports up to four-finger smart gestures; NumberPad, Tastatura numerica cu iluminare LED integrata in touchpad; TPM (Firmware TPM); Contine in pachet: Stylus, Plamrest; Culoare Celestial Blue cover / Celestial Blue, Greutate 2.5Kg, Dimensiuni 359x246x23 ~24mm (WxHxD), Windows 10 Professional, Includes 1 month Trial for New Microsoft Office 365 Customers, ScreenPad™ Plus,garantie 24 de luni. Valoare totala cu TVA 13.088,81 lei. Beneficiar Facultatea de Psihologie (Horea Oltean). Responsabil achizitie Vuscan Daiana.
- Număr anunț
- DA26748644
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.999 RON
- Valoare atribuită
- 10.999 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.