Atribuită
Cumpărare directă
Urmare a invitatiei de participare nr 14551/13.04.2020 si a , S.C.Ecocart Printing SRL va efectua serviciile solicitate cu 4 multifunctionale Lexmark X654 si 11 imprimante Lexmark T650 la un numar estimat de 90.000 pagini/luna si un pret de 0.024 lei/pagina fara tva.
- Număr anunț
- DA26747570
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII ALBA (CUI 13580082)
- Furnizor / câștigător
- ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
- Cod CPV
- 79521000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.