Atribuită Cumpărare directă

Hartie rola role monorola prosop 2 straturi alba celuloza 100% role mari 100 m 308,4,84, 1490,72. Saci menajeri menaj 35l 50 x 60 50 bucati / rola 154, 2,19 , 337,26

Număr anunț
DA26742556
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.827,98 RON
Valoare atribuită
1.827,98 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.827,98 RON

din 1.827,98 RON estimat