Atribuită
Cumpărare directă
MASCA MASTI CHIRURGICALE UF MEDICALA TIP II, 3 STRATURI 3 PLIURI, BFE˃98%, MDD 93/42, AVIZ - ANMDMR ACOPERITORI PANTOFI/ BOTOSI / BOTOSEI / CIPICI / PROTECTORI INCALTAMINTE UNICA FOLOSINTA ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML - Aviz MS Nr. 516BIO/01/12.24-UNITATI SANITARE ALCOOL ISOPROPILIC pa / ALCOOL IZOPROPILIC pa vata medicala 200 gr - TIP BUMBAC 100% - PRODUS IN ROMANIA! ACID ACETIC GLACIAL PA Cearceaf examinare rola hartie EXTRA, 2 straturi, 60cm x 56m LEUCOPLAST PANZA 5cmx5m / LEUCOPLAST SUPORT PANZA/ LEUCOPLAST TEXTIL / LEUCOPLAST SUPORT TEXTIL 5*5 LEUCOPLAST MATASE 5cm x 5m / LEUCOPLAST SUPORT MATASE 5cm/5m / BANDA ADEZIVA- LIVRARE 24H Plasturi rotunzi punctie venoasa / Plasturi recoltare rotunzi / PLASTURI NATURALI ROTUNZI - STERILI! VARFURI PIPETE, GALBENE, 5-200 µl, tip gilson/ eppendorf / LIVRARE 24 H- 50 pg. GILSON
- Număr anunț
- DA26740767
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzie Sanguina Iasi (CUI 4701169)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.505,26 RON
- Valoare atribuită
- 6.505,26 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.