Atribuită Cumpărare directă

Reactiv lichid gata de utilizare pentru determinarea cantitativa in vitro a HDL-colesterolului in ser sau plasma pe sisteme fotometrice. Metoda colorimetrica, imunoinhibitie. Aplicatii la cerere de la producator pentru o gama variata de analizoare automate. Sistem deschis. Producator: Dialab, Austria. Impachetare: 1 kit = 5 x 50 ml (bireactiv). Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot. mai putin Kit de aglutinare latex pentru determinarea streptococilor de grup A,B,C,D,F si G. Producator : Biolife Italiana, Italia Impachetare: 1 kit = 50 x 6 teste Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot. mai putin

Număr anunț
DA26739682
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.186 RON
Valoare atribuită
1.186 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.186 RON

din 1.186 RON estimat