Atribuită Cumpărare directă

Pachet promovare format din: -110 diplome A4, dcm 300 gmp, tipar policromie o față - 2 bannere de 1200x4000mm, cu buzunar sus si jos 2 bucăți grafica diferită - 3 panouri de forex cu autocolant cașerat pentru podium: 2000x600mm, 2000x400mm si 2000x200mm

Număr anunț
DA26742962
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA (CUI 15549520)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI 14774354)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.047 RON
Valoare atribuită
1.047 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.047 RON

din 1.047 RON estimat