Atribuită
Cumpărare directă
Reparat corpuri de iluminat stradal (inlocuit bec economic 32W, inlocuit CDD45), demontat corpuri de iluminat stradal deteriorate si montat corpuri de iluminat stradal noi (montat corp de iluminat stradal Led 36W, montat cablu 3x1,5, montat CDD 45). Reparat punct de aprindere (inlocuit ceas programator electronic)
- Număr anunț
- DA26740407
- Autoritate contractantă
- Comuna Sapoca (CUI 3662487)
- Furnizor / câștigător
- MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.513,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.513,13 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.