Atribuită Cumpărare directă

cutit carbid ghilotina tipografica de mare capacitate Wohlenberg W115-168.06 EN; dimensiuni 151 cm x 13.5 cm, cod 7210007-132 Ers

Număr anunț
DA26744067
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.600 RON
Valoare atribuită
28.600 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.600 RON

din 28.600 RON estimat