Atribuită
Cumpărare directă
CONTAINER MARITIM DIMENSIUNI 6058X2438X2591MM. Pretul include transportul si manipularea containerului livrate la sediul beneficiarului . Contractul va intra in vigoare cu data semnarii, iar prima zi de inchiriere este ziua in care cantainerul ajunge la sediul unitatii si este montat de catre furnizor si este valabil pana la 31.12.2020. Containerul trebuie sa fie etans deoarece in el se va depozita arhiva scolii pe perioada cat se var desfasura lucrarile de reabilitare in Corp B.
- Număr anunț
- DA26749525
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
- Furnizor / câștigător
- CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
- Cod CPV
- 51800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821,50 RON
- Valoare atribuită
- 821,50 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.