Atribuită Cumpărare directă

Catedra scolara realizat din PAL MELAMINAT cod 9614 LIGHT WALNUT

Număr anunț
DA26749336
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ADORJÁNI KÁROLY” GLODENI (CUI 18396812)
Furnizor / câștigător
GYARMATI COMPANY SRL (CUI 36132436)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,33 RON
Valoare atribuită
698,33 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,33 RON

din 698,33 RON estimat