Atribuită Cumpărare directă

Dulap: Dulap cu doua usi cu dimensiunea de H1900 x latime 300 x adancime 290 mm. Dulapurile sunt impartite in doua pe inaltime, fiecare compartiment prevazut cu o usa, o polita si cuier. Corpurile sunt din pal melaminat (H3730 combinat cu alb) cantuite cu ABS. Dulapior: Dulap cu doua usi cu dimensiunea de H1900 x latime 350 x adancime 300 mm. Dulapurile sunt impartite in doua pe inaltime, fiecare compartiment prevazut cu o usa, o polita si cuier. Corpurile sunt din pal melaminat (H1145 combinat cu alb) cantuite cu ABS.

Număr anunț
DA26751933
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Furnizor / câștigător
DALYA SZABOLCS VILMOS (CUI 30280816)
Cod CPV
39122000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.381 RON
Valoare atribuită
11.381 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.381 RON

din 11.381 RON estimat