Atribuită
Cumpărare directă
6900000000113 SET FIXARE LAVOAR BUC 5.00*4.20 5946046049069 VOPSEA DE INT EXTRA WEISS P15L BUC 3.00*74.71 5946062009054 AMORSA PERETE DANKE 1L BUC 5.00*4.96 9002588723488 PENSULA GALBENA 100MM BUC 4.00*13.87 5204494557230 KRAFT REPAIR 0 8KG BUC 3.00*13.87 5946046042671 VOPSEA ECOLUX ALB LUC 0 75L BUC 10.00*26.81 5946105001335 DILUANT D509 0.9L BUC 10.00*6.64 MATCTII319 COLTAR AL CU PLASA FIBRA 2.5 BUC 25.00*3.87 MATCTII317 COLTAR AL 2 5 M BUC 25.00*2.18
- Număr anunț
- DA26753173
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852,69 RON
- Valoare atribuită
- 852,69 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.