Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona: 1 TAVITA DOCUMENTE BUC 5 2 PLIC DL -D BUC 1000 3 PLIC C6 BUC 300 4 PLIC C5 BUC 200 5 NOTES ADEZIV 75X75 BUC 12 6 INDEX OP SET 4 7 CAPSATOR 24/6 BUC 1 8 CAPSATOR NR 10 BUC 1 9 CAPSE NR 10 CUT 10 10 MOUSE WIRELESS BUC 2 11 STICK USB 128GB BUC 1 12 CAPSATOR KANGARO 24/6 BUC 2 13 DECAPSATOR BUC 2 14 PERFORATOR KANGARO BUC 2 15 TONER CRG 737 BUC 2 16 TONER KYOCERA TK 1170 BUC 2 17 TONER KYOCERA TK 895 C BUC 1
- Număr anunț
- DA26746728
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.272,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.272,40 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.