Atribuită Cumpărare directă

surub50x0.5 piulite50x0.13 saiba50x0.08 sifon 1x5.04 ciment 8x18.49 coltar fier 6x1.68 suruburi 50x0.08

Număr anunț
DA26750771
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,04 RON
Valoare atribuită
203,04 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,04 RON

din 203,04 RON estimat