Atribuită Cumpărare directă

Pachet Sistem Evomag ( 1 x Calculator Sistem PC Gaming (Procesor Intel® Core™ i5-3470s (6M Cache, up to 3.60 GHz), Ivy Bridge, 16GB DDR3, 1TB HDD, GeForce GT710 2GB, DVD-RW, Cadou Tastatura + Mouse, Negru);1 x Monitor TN LED ViewSonic 23.6" VA2407H, Full HD (1920 x 1080), VGA, HDMI, 5 ms (Negru);1 x SSD Patriot Burst, 120GB, SATA III;1 x Windows 10 Home, 32/64 bit, Limba Engleza, OEM;1 x Cablu HDMI-DVI Gembird, 1.8m, CC-HDMI-DVI-6)

Număr anunț
DA26750174
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CULTURA A ROMILOR ROMANO KHER (CUI 15785599)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,28 RON
Valoare atribuită
2.096,28 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,28 RON

din 2.096,28 RON estimat